یزد میدان مهدیه ابتدای بلوار امام جعفر صادق
شماره تماس: 035-36230030
پست الکترونیک: info@madarhospital.com
فارسی        English       

بخش نازایی

بخش نازایی

بخش ناباروری  با 24 تخت فعال در طبقه سوم  بیمارستان  با در اختیار داشتن پزشکان متخصص و کادر درمانی مجرب در هر شیفت به مراجعه کنندگان خدمات رسانی می نماید. 

رئیس بخش ناباروری جناب پرفسور محمدعلی کریم زاده میبدی و مسئول بخش خانم منصوره متوسل المهدی می باشند.

این بخش دارای اتاق های مجهز به سیستم احضار پرستار ، دو اتاق خصوصی ، یک اتاق سه تخته و دو اتاق شش تخته و یک اتاق هفت تخته سرویس بهداشتی و حمام ، انبار البسه و ملزومات ، انبار دارو و سایر امکانات رفاهی می باشد.

بخش  ناباروری درحال حاضر یکی از مراکز موفق در زمینه درمان های کمک کننده باروری در ایران محسوب شده همچنین به عنوان یک مرکز ناباروری توریسم درمانی برای کشورهای مجاور از جمله عراق، افغانستان و… ارائه خدمت می نماید.این مرکز با بهره گیری از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنیک های روز دنیا قادر به تشخیص و درمان پیشرفته ناباروری با انجامlaser hatching ، ICSI، IVF، IUI، برای افزایش احتمال لانه گزینی جنین در رحم ، نگهداری و فریز جنین ، تخمک و اسپرم با استخراج و تهیه اسپرم به روش PESA ،TESE ، بوده و آماده ارائه مشاوره و درمان سقط مکرر می باشد. امکانات تشخیصی درمانی بخش نازائی شامل  آزمایشگاه انجماد جنین و سونوهیستروگرام ، لاپاراسکوپی ، سونوگرافی شکمی و واژینال ، آزمایشگاهIVF  وICSI  می باشد.


در این بخش افرادی که تحت جراحی های مختلف ناباروری و IVF قرار می گیرند بستری و مراقبت می شوند که می توان به عمل هاي لاپارسكوپي، هيستروسكوپي تشخيصي و درماني شامل بررسي وضعيت آناتوميك دستگاه تناسلي داخلي رحم و بررسي لوله هاي فالوپ و بررسي آنومالي هاي رحم ، پوليپكتومي (برداشتن پوليپ اندومتريال )، رزكسيون و برداشتن سپتوم رحمي با رزكتوسكوپ، لاپاراسكوپي حاملگي خارج رحمي،هيدروسالپنكس،پيچ خوردگي كيست تخمدان وجراحي كيست تخمدان آندمتريوز ، IVF و ICSI   اشاره نمود.